FLIR & iBros technic bezpośredni dystrybutor urządzeń omiarowych - kamery termowizyjne FLIR Systems w Polsce

Switch to desktop Register Login

Szkolenie z podstaw oprogramowania FLIR Tools/Reporter

Szanowni Państwo,


Z przyjemnością informujemy, iż iBros technic (dystrybutor urządzeń FLIR Systems w Polsce) kontynuuje w 2016 roku cykl szkoleniowy, który również zawiera informacje o darmowym oprogramowaniu FLIR Tools/Reporter.

FLIR Tools

Oprogramowanie do kamer termowizyjnych FLIR Tools to pakiet oprogramowania stworzony w celu łatwej obłsugi związanej z aktualizacją oprogramowania firmowego kamer termowizyjnych oraz z tworzeniem raportów termowizyjnych w oparciu o skatalogowane zdjecia termograficzne. Pozwala na analizę zdjeć i tworzenie gotowych raportów do PDF (mozliwe zastosowanie punktów pomiarowych, obszarów pomiarowych, linii termostatycznych, wksazań min i max temp w obszarach, okreslania róznic teperaturowych, wprowadzania szeregu parametrów jak współczynników emisyjności, termperatur otoczenia, wilgotności, wyboru patle barw termograficznyc, itd.

Kluczowe cechy oprogramowania, które zostaną szczegółowo omówione podczas szkolenia z termowizji FLIR dzięki firmie iBros Technic:Oprogramowanie FLIR

- Tworzenie, edytowanie i przesyłanie szablonów do- i z dowolnej kamery na podczerwień FLIR. Import i eksport szablonów

- Szablony raportów (poziome IR + DC, pionowe IR + DC, poziome IR + Ir).

- Importowanie zdjęć z aparatu do komputera.

- Stosowanie filtrów podczas wyszukiwania obrazów. Wyszukiwanie we wszystkich tekstach w obrazach i adnotacjach tekstowych (według daty, grupy posortowane według ścieżki i grupy posortowane wg daty).

- Narzedzie pomiarowe do zmiany rozkładu, przenoszenia oraz zmiany rozmiaru każdego obrazu podczerwieni

- Tworzenie plików PDF - karty technicznej z wybranymi obrazami oraz raportów PDF dla wybranych obrazów termograficznych i zdjeć swiatła widzialengo.

- Dodawanie zagłówków, stopki i własnego logo firmowego do kart technicznych.

- Edytor raportów (podgląd strony raportu i przyciągania do siatki).

- Przeglądanie i zakup kamer termowizyjnych, oprogramowania i akcesoriów w sklepie internetowym.

- Aktualizacja kamery (dotyczy tylko serii FLIR Exx i T6xx).

Reporter FLIR Pro

FLIR Reporter Professional jest potężnym oprogramowaniem do tworzenia atrakcyjnych, profesjonalnych, w pełni dostosowywanych indywiduwalnie, łatwych do interpretacji raportów serwisowych i autytowych. Profesjonalny kreator raportów pomaga w łączeniu wszystkich danych IR zwiazanych z inspekcją - podczerwień i wizualne obrazy, pomiary temperatury i notatki tekstowe - w profesjonalnym, łatwym do interpretacji raporcie technicznym.

Kluczowe cechy oprogramowania, które zostaną szczegółowo omówione podczas szkolenia z termowizji FLIR dzięki firmie iBros Technic:FLIR iBros Oprogramowanie FLIR REPORT

 - Zaawansowana funkcja MSX: Dynamiczny Obraz Wielo-Widmowy (Multi-Spectral)

- Obsługa szkiców obrazów zarówno w podczerwieni IR jak i w obrazie wizualnym z możliwością przełączania ON/OFF

- W pełni zintegrowany z programem Microsoft Word

- Potężne narzędzie do analizy temperaturowej obiektów

- Generowanie raportów z pomoca kreatora raportów

- Obraz w obrazie z potrójnym przejsciem "TripleFusion Picture-in-Picture" (przesuwanie, zmienność rozmiarów, skalowalność)

- Automatyczne generowanie raportów przez przeciągnij i upuść

- Automatycznie dodaje współrzędne GPS do zdjęć (kamery z GPS)

 

Więcej informacji odnośnie szkolenia z podstaw termografii.

Od zawsze stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług. Staramy się budować partnerskie relacje z naszymi klientami. Zapraszamy do uczestnictwa. 
W celu otrzymania formularza zgłoszeniowego, zainteresowanych prosimy o kontakt z firmą iBros Technic Sp. z o.o. autoryzowanym przedstawicielem FLIR System w Polsce, za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie po numerem telefonu +48 12 3767051

 

©iBros. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version