FLIR & iBros technic bezpośredni dystrybutor urządzeń omiarowych - kamery termowizyjne FLIR Systems w Polsce

Switch to desktop Register Login

Szkolenie z podstaw termografii

Szanowni Państwo,


Z przyjemnością informujemy, iż iBros technic (dystrybutor urządzeń FLIR Systems w Polsce) kontynuuje w 2016 roku cykl szkoleniowy.
Celem szkolenia jest przekazanie niezbędnej wiedzy do poprawnego wykonywania badań termowizyjnych w budownictwie, od etapu przygotowania pomiaru , poprzez prawidłowe jego wykonanie aż do opracowania raportu termowizyjnego zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących w dziedzinie termowizji, jak i bardziej zaawansowanych termografistów, którzy chcieliby ugruntować swoją wiedzę i rozwinąć swoje umiejętności w zakresie pomiarów termowizyjnych.


Program zajęć jest tak skonstruowany, że koncentruje się na zasadach pomiarowych, które znajdują zastosowanie w większości aplikacji:

- budownictwo,

- energetyka,

- diagnostyka konstrukcji.


W trakcie zajęć koncentrujemy się na praktycznym aspekcie termowizji, wykorzystujemy sporo autorskich pomocy dydaktycznych ułatwiających zrozumienie materiału. Uczestnicy po odbytym szkoleniu będą w stanie samodzielnie wykonywać badania termowizyjne. Bardzo ważnym i trudnym aspekt jest prawidłowa interpretacja termogramów i prawidłowa klasyfikacja błędów występujących w budynkach. Nasze szkolenie pozwoli wyeliminować najczęściej popełniane błędy:

- podczas przygotowania budynku do pomiaru

- podczas przeprowadzania badania termowizyjnego

- podczas sporządzania raportu termowizyjnego

 

Od zawsze stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług. Staramy się budować partnerskie relacje z naszymi klientami. Zapraszamy do uczestnictwa. 
W celu otrzymania formularza zgłoszeniowego, zainteresowanych prosimy o kontakt z firmą iBros Technic Sp. z o.o. autoryzowanym przedstawicielem FLIR System w Polsce, za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie po numerem telefonu +48 12 3767051

image

©iBros. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version